LeoGRANDE

(032) 232-17-41

(063) 250-46-25

італійські  меблі

skype: leogrande.lviv
пошта: leogrande.lviv@gmail.com
салон: м. Львів,  вул. Городоцька, 174
Головна Розпродаж Список фабрик Про салон

Італійські спальні у Львові - салон «Leo GRANDE»

Кухні

Висококваліфіковані працівники салону «LeoGrande» чудово орієнтуються в останніх тенденціях інтер'єрного дизайну, допоможуть підібрати італійські спальні, які повністю відповідають вашим індивідуальним потребам та смакам.

Вітальні М’які меблі Спальні Столи, стільці

модель BETTY - фабрика ULIVI

італійські спальні у Львові - Лео Гранде італійські спальні у Львові - Лео Гранде
Італійські спальні в стилі модерн

 

Продуманий мінімалістичний дизайн та правильність геометричних ліній у поєднанні з надзвичайною зручністю та функціональністю - це основні характеристики меблів у спальню в сучасному стилі.

Лаконічність дизайну робить їх зовнішній вигляд стильними та вишуканими, а натуральні матеріали підкреслюють красу і престижність.

Ванні кімнати Дитячі Кабінети Офісні меблі Освітлення Меблі для готелів Зовнішні меблі Аксесуари Унікальні колекції відомих дизайнерів ARMOBIL BIMAX CAMELGROUP DALL'AGNESE CALLIGARIS EUROPEO DOIMO IL LOFT MARIO VILLANOVA MOBILEFFE SANTAROSSA SMANIA SWAN SELVA VOLTAN SMA ULIVI

модель FLOREALE - фабрика SIGNORINI COCO

Італійські класичні спальні у Львові - салон Лео Гранде Італійські класичні спальні у Львові - салон Лео Гранде
Італійські спальні в класичному стилі

Італійські спальні у класичному стилі гармонійно поєднують в собі вишуканість матеріалів, високу якість обробки деталей з комфортом та елегантністю.

 

Cалон «LeoGrande» пропонує великий вибір італійських меблів цієї групи: від спалень з ажурними елегантними лініями, що створюють відчуття легкості та граціозності до розкішних спалень з декорами ручної роботи покритих сусальним золотом та елементів відполірованих бджолиним воском, що надає інтер'єру дорогий престижний вигляд.

ASSI d’ASOLO ANGELO CAPPELINI ANTICO BORGO ANTONELLI MORAVIO CAMELGROUP BTC CANTALUPPI CEPPI CORSO FRATELLI JUMBO DALL'AGNESE ELISA MOBILI FLORENCE ART FRATELLI RADICE FRATELLI ORIGGI MORELATO SANTAROSSA GRILLI INTERSTYLE MODENESE GASTONE SCAPPINI SELVA SMANIA SIGNORINI COCO STILEMA TURRI VILLANOVA VOLPI ZILIO MOBILI
Італійські спальні в стилі Арт-деко

 

В перекладі з французької art-deco означає декоративне мистецтво.

Підкреслена геометричність стилю включає сміливе використання кривих ліній і етнічної тематики.

В стилі арт-деко гармонійно та сучасно поєднані східні, індійські мотиви, елементи старовини з модерновими шедеврами сучасного мистецтва.

Для виробництва та оздоблення італійських спалень в стилі арт-деко використовуються різні матеріали – дерево цінних порід, метал, лаки, шкіра, тканина, позолота, стрази.

модель PRIVE - фабрика GRILLI

Італійські спальні Арт-деко у Львові - салон Лео Гранде Італійські спальні Арт-деко у Львові - салон Лео Гранде
ALTAMODA BM Style GROUP CORTE ZARI DV HOME FLORENCE Collections GIUSTI PORTOS PAOLO LUCCHETTA SANTAROSSA SELLARO GRILLI TURRI VOLTAN