LeoGRANDE

(032) 232-17-41

(063) 250-46-25

італійські  меблі

skype: leogrande.lviv
пошта: leogrande.lviv@gmail.com
салон: м. Львів,  вул. Городоцька, 174
Головна Розпродаж Список фабрик Про салон

Італійські столи та стільці у Львові - салон «Leo GRANDE»

Кухні

Висококваліфіковані працівники салону «LeoGrande» чудово орієнтуються в останніх тенденціях інтер'єрного дизайну, допоможуть підібрати італійські столи та стільці, які повністю відповідають вашим індивідуальним потребам та смакам.

Вітальні М’які меблі Спальні
Італійські столи та стільці в сучасному стилі
Столи, стільці

У дизайні італійських меблів успішно поєднуються такі матеріали, як дерево, шкло, метал, елітна фурнітура. Все це задовільняє вимоги замовників і їх запити стосовно функціональності і стилю.

Сучасні виробничі технології і збережений століттями досвід майстрів дозволяють італійській продукції займати високі позиції на міжнародному меблевому ринку, ось чому італійські столи і стільці цінуються у всі століття.


У будь-якому будинку обідні і письмові столи – неодмінний атрибут інтерєру. Італійські обідні столи порадують вас якістю і чудовим дизайном – це може бути практичний стіл з дорогих порід дерева або унікальний, створений саме для вашої кухні стіл в стилі модерн, на металевих опорах, із шкляною столешнею. До речі, саме італійські шкляні столи останнім часом все частіше стають вибором покупців. Користуються великою популярністю розсувні столи з Італії - зразок компактності і зручності. Італійські письмові столи комфортні і функціональні. У каталогах представлений широкий ряд моделей столів та стільців в стилі модерн. Вони відрізняються міцністю, надійністю і виготовлені з натуральних матеріалів.

модель CORAL - фабрика CATTELAN ITALIA

Сучасні італійські столи у Львові - Лео Гранде Сучасні італійські столи у Львові - Лео Гранде
Ванні кімнати Дитячі Кабінети Офісні меблі Освітлення Меблі для готелів Зовнішні меблі Аксесуари Унікальні колекції відомих дизайнерів BONTEMPI CALLIGARIS CASAMANIA CATTELAN ITALIA DI LAZZARO FIAM ITALIA IL LOFT LANDO SELVA SMANIA TONIN CASA TONON VOLTAN
Італійські столи і стільці в класичному стилі

модель CAPRI - фабрика VOLPI

Італійські столи у Львові - салон Лео Гранде Італійські столи у Львові - салон Лео Гранде

Якість та стиль італійських класичних меблів у всьому світі заслужено вважаються  неперевершеними. Вони відрізняються зручністю та естетичною красою. Плавні витончені лінії столів і стільців створюють неповторну атмосферу витонченості та елегантності.

Класичні італійські столи і стільці допоможуть додати до інтер’єру атмосферу надійності та благородства.

ALTAMODA ANGELO CAPPELINI ANTONELLI MORAVIO ARCA BTC CORSO FRATELLI DI LAZZARO FLORENCE Collections FRANCESCO MOLON JUMBO FRATELLI RADICE MODENESE GASTONE MEDEA PIETRO COSTANTINI TONIN CASA SCAPPINI SELVA SIGNORINI & COCO SMANIA STILEMA LANDO BARNINI OSEO INTERSTYLE MORELATO VILLA-NOVA VOLPI

модель MEDEA - фабрика GIUSTI PORTOS

Італійські столи і стільці Арт-деко у Львові - салон Лео Гранде Італійські столи і стільці Арт-деко у Львові - салон Лео Гранде
Італійські столи і стільці в стилі Арт-деко

 

Інтер'єр в стилі арт-деко оригінально поєднує в собі сучасні тенденції, елементи старовини та етнічні мотиви. Пишне декорування у поєднанні з строгістю, елегантна простота з благородними матеріалами – все це властиво цьому напрямку, що користується все більшою популярністю в світі меблевої індустрії.
 

Дорогі породи дерева, вишуканий стиль, бездоганне виконання гарантують естетичну насолоду від неповторного інтер'єру.

ARCA ALTAMODA BARNINI OSEO BOVA LANPAS DV HOME FLORENCE Collections GIUSTI PORTOS SELLARO SIGNORINI & COCO PIETRO COSTANTINI VOLTAN