Італійські дитячі меблі у Львові

салон «LeoGRANDE»

Досвідчені працівники салону «LeoGrande» чудово орієнтуються в останніх тенденціях інтер'єрного дизайну, допоможуть підібрати італійські меблі у дитячу кімнату, які повністю відповідають вашим індивідуальним потребам та смакам.

MISTRAL - 

дитячі меблі в сучасному стилі

​Компанія Mistral заснована у 1987, і спеціалізується на виробництві дитячих меблів в сучасному стилі для дітей молодшого і старшого віку. Стильні і зручні дитячі гарнітури відрізняються якістю та ретельно розробленим дизайном.


Для виготовлення дитячих меблів компанія Mistral використовує лише екологічно чисті матеріали, для обробки панелей і поверхонь застосовуються нетоксичні суміші, конструкції відрізняються заокругленими лініями та згладженими кутами.

 

Меблі від Mistral – найкраще дітям!

Морський стиль у дитячих меблях CAROTI

Італійська меблева фабрика Primo Caroti створена у 1960 році для виготовлення меблів для розкішних яхт. Досягнувши значного успіху в цій діяльності, дизайнери та технологи перенесли цей досвід на корпусні меблі Caroti.
Оригінальний стиль Caroti створює атмосферу морської подорожі у колекціях меблів для спалень, дитячих, віталень та кабінетів. Один з найвдаліших напрямків s діяльності компанії – дитячі меблі. Шафи, двох'ярусні ліжка, гардероби, стелажі виглядають по-дорослому солідно, і в той же час по-дитячому безпосередньо.


Дитячі меблі від Caroti надійні та якісні, виготовляються лише з екологічно чистих матеріалів, масиву деревини.
 

Дитячі меблі у класичному стилі:

Feretti&Feretti

Savio Firmino

Фабрика Ferretti&Ferretti спеціалізується на виготовленні меблів для дітей на основі новітніх технологій з використанням екологічно чистих матеріалів.

Витончений дизайн, художня робота додає всім виробам унікальність і неповторність.

 

Зручні шафи, комфортні ліжка, які відповідають всім медичним вимогам, можливість модульного підбору композиції, оригінальна колірна гамма: яскрава для малят і гармонійно-стримана для підлітків – саме такі меблі допоможуть не просто створити комфорт для дитини, але й сприятимуть вихованню гарного смаку.

 

 

SF notte fatata 086