Італійські меблі для кабінету у Львові

салон «LeoGRANDE»

Італійські меблі для кабінету

в сучасному стилі

 

​Меблі для кабінету в ​стилі модерн відрізняються ергономічністю та функціональністю.

Різноманіття матеріалів та форм дозволяє покупцям обрати cучасні кабінети для власного будинку або офісу.

 

Модульність та великий вибір конфігурацій меблів для сучасних кабінетів дають можливість максимально ефективно облаштувати простір для роботи.

 

Сучасні італійські кабінети виготовляються з якісних матеріалів з використанням сучасних технологій та з врахуванням останніх інноваційних рішень.

Італійські меблі для кабінету

в класичному стилі

 

​Італійський кабінет в класичному стилі – це неодмінний показник особливого статусу, відмінного смаку та відчуття стилю його власника.

 

Класичні меблі у кабінет є солідніми та надійними, елегантними та вишуканими і відомі своєю високою якістю. Вони здатні створити атмосферу комфорту і затишку, свідчать про стабільність компанії, підкреслюють авторитет її керівника.

Елітні меблі з Італії для кабінетів виготовляються з натуральних матеріалів: коштовних сортів деревини, дивани і крісла - з натуральної шкіри найвищої якості. Вони завжди актуальні і привабливі по дизайну та зручності. Виконані в класичному стилі, меблі проектуються та виготовляються найкращими майстрами Італії.

Італійські меблі для кабінету

в стилі Арт-деко

 

​​Для цінителів креативного дизайну та виняткової​ краси, людей які прагнуть додати унікальності інтер’єру та оточити себе розкішшю, італійські фабрики пропонують композиції домашніх кабінетів в стилі арт-деко, які створюють особливу атмосферу вишуканості і витонченості.


Кабінет, виконаний в стилі арт-деко з використанням таких яскравих порід деревини як: тік, зебрано, палісандр або ебанове дерево, дає неповторну можливість його власнику виразити свою індивідуальність і неординарний смак.

колекція OUVERTURE

фабрика TURRI