Італійські дизайнерські меблі у Львові

салон «LeoGRANDE»

Дизайнерські меблі однозначно слід віднести до окремого, особливого класу меблів.

В салоні «LeoGRANDE» Ви зможете обрати та замовити меблі та аксесуари

відомих світових брендів: Fendi Casa, Versace, Zanotta

а також інші меблі, створені найвідомішими дизайнерами Італії.

Унікальні колекції
відомих
італійських дизайнерів

​​Дизайнерські меблі та інтер’єрні аксесуари від відомого Будинку моди VERSACE виготовляються під торговою маркою VERSACE Home. Компанія представила свою лінію унікальних меблів, що немають аналогів серед виробників меблів. Цінність колекцій в розкішному дизайні та високоякісних тканинах: це шовковистий оксамит,  жакардова тканина з ефектом парчі, а також шкіра, вишита вручну. Меблі прикрашені узорами різних варіацій логотипу Будинку моди VERSACE, також присутні квіткові мотиви, розроблені спеціально для цієї колекції.

Меблі відомого бренду мають свій неповторний

стиль і неперевершений королівський шарм,

який створює благородний  та витончений інтер’єр

Вашого будинку.


Італійські меблі FENDI CASA від дизайнерів однойменного будинку моди повторюють основні мотиви останніх колекцій одягу. Меблям  характерна елегантність та вишуканий, оригінальний стиль бренду. Майстри компанії створюють унікальні колекції, прості і розкішні одночасно, поєднуючи класику і сучасність.


Для тих хто бажає обирати меблі, що відповідають останнім тенденціям дизайна, пропонуємо меблі італійської компанії Zanotta. Заснована у 1954 році італійцем за походженням Aureilio Zanotta, фабрика на сьогоднішній день є одним зі світових лідерів у виробництві італійських дизайнерських меблів.

Особливу увагу технологічним іноваціям та новизні  у сфері дизайну та архітектури приділяють фабрики ALIVAR та AGAPE CASA. Висока якість та цікаві дизайнерські рішення дозволяють фабрикам зайняти гідну позицію на світовому ринку серед виробників меблів.


Завдяки співпраці з всесвітньо відомими дизайнерами і молодими талантами, фабрика CASAMANIA пропонує нове бачення меблів, як відображення стилю, філософії та індивідуальності. CASAMANIA – бренд, який постійно еволюціонує. Енергія молодої команди у поєднанні з креативним внеском дизайнерів дозволяє замовникам обирати сучасні та ексклюзивні предмети  меблів.


Ще одна італійська фабрика яка пропонує великий вибір унікальних та оригінальних меблів для спалень, віталень, кабінетів, дитячих – це фабрика IL LOFT. Незвичні силуети, нестандартні кольорові і дизайнерські рішення, відмінна якість меблів - все це завдяки творчому потенціалу дизайнера фабрики Giorgio Saporiti. Його роботи характеризуються винятковим, незвичним використанням кольору і форми.

модель FILOSOFIA

фабрика EMMEMOBILI