Італійські світильники та люстри у Львові

салон «LeoGRANDE»

Класичні італійські світильники і люстри

​Італійські світильники і люстри такі ж відомі та популярні, як і меблі з Італії,

У виробництві елітних світильників широко використовується венеціанське скло, кришталь, бронза, золото, натуральний камінь,

метал і дерево.

​Прекрасні кришталеві люстри для класичних інтер'єрів прикрашають статусні інтер'єри, виготовляються з високоякісного скла з

використанням технологій ручної обробки і комплектуються декоративними елементами з латуні та бронзи.

 

Елітні світильники і люстри з Італії – це справжні витвори мистецтва, здатні створити неповторний образ будь-якого класичного інтер'єру.

Італійські світильники і люстри в стилі модерн

Світильники з Італії в стилі модерн - це завжди ексклюзивна продукція, створена кваліфікованими фахівцями з якісних матеріалів.

Італійські світильники і люстри характеризуються відмінним стильним дизайном, неординарністю форм і використанням високотехнологічних матеріалів. У виробництві сучасних світильників використовується якісний метал, що складає основу конструкції, сучасна електрика і стійке до механічних пошкоджень скло.

Серед широкого модельного ряду світильників з Італії в стилі модерн – ви можете відшукати строгий і консервативний варіант, або фантазійну, химерну, єдину у своєму роді люстру, справжній арт-об'єкт, що неодмінно буде привертати до себе увагу. Такі світильники стануть справжньою прикрасою Вашого інтер’єру.