Італійські офісні меблі для керівників та персоналу.

Львів - салон «LeoGRANDE»

Італійські офісні меблі UFFIX

 

Uffix – це сучасна промислова компанія, розташована недалеко від Венеції на півночі Італії. Компанія випускає високоякісні офісні меблі з дерева і пластика. Уява, творчий підхід, підбір першокласних матеріалів і високий рівень технологічних стандартів - все це лежить в основі продукції.

Офісні меблі Uffix орієнтовані на керівників високого рангу і розроблені з урахуванням високих вимог споживача - людини досвідченої, яка цінує елегантність, оригінальність дизайну і високу якість матеріалів, що використовуються.

Використання у виробництві коштовних екзотичних порід дерева – важливий чинник сприяє тому, що ім'я Uffix вже багато років є синонімом престижу, а бездоганна майстерність обробки і ретельне опрацювання деталей доповнюють і закріплюють статус фабрики. Багаторічний досвід, висока кваліфікація фахівців і сучасний підхід керівництва фірми до меблевого виробництва є запорукою тривалого успіху компанії.

Італійські офісні меблі i4 MARIANI

 

Компанія i4 MARIANI (Quattri Mariani) отримала свою назву від чотирьох братів - Баджо, Таркизайо, Умберто і Еміліо в 1957 році. Ця італійська меблева компанія є яскравим прикладом родинних підприємств. Вже протягом п'яти десятиліть виготовлення чудових якісних меблів залишається в руках однієї сім'ї.
 

​Фабрика i4 Mariani виробляє м'які меблі високого класу, а також меблі для офісів, готелів і інших суспільних закладів. Традиції і вдосконалення технологій, впровадження нових методів – ось що є основою компанії.

композиція 174