Італійські кухні у Львові - салон «LeoGRANDE»

SCAVOLINI

Традиційно висока якість

Scavolini - це провідна компанія по виробництву сучасних та класичних кухонь традиційно високої італійської якості. Дизайн кухонь Scavolini створюють провідні світові дизайнери та дизайн-студії. Кожна колекція кухонь - новий стиль та сучасні іноваційні матеріали.

 

Scavolini це не тільки стиль та дизайн, це й висока якість. Усі матеріали з яких виготовляються кухні, тестуються спецілізованими підприємствами, є нетоксичними та мають водовідштовхуючі властивості.

Неокласика

Моделі Exclusiva, Baccarat - кухні в стилі неокласика.
Вишукане декорування у поєднанні з строгістю, елегантна простота з благородними матеріалами – все це властиво цьому напрямку, який користується все більшою популярністю в світі меблевої індустрії.

Сучасні кухні

Яскраві дизайнерські рішення для сучасних кухонь - моделі Flux, Diesel, Mood, Sax, Carattere - гармонійно поєднують в собі сучасний дизайн та функціональність.
Різноманітність матеріалів та оздоблень відображають останні тенденції у дизайні та технології виробництва.
Ергономіка, функціональність, надійність, практичність, безпека - незмінні атрибути кухонь компанії Scavolini .

Класичні кухні

Моделі Baltimora, Madeleine, Belvedere, Grand Relais, Favilla - класичний італійський стиль.
Великий вибір оздоблення та декоративних елементів дозволяють варіації стилю від солідної масивності до строгого класицизму.
Елегантність класичних кухонь Scavolini дозволяє вписатись у будь-який класичний інтер'єр та утримувати свої позиції поза часом залишаючись завжди модними.

 

Салон «LeoGRANDE» пропонує висококваліфікований монтаж під контролем компанії Scavolini, гарантійне та післягарантійне обслуговування.

ARCA

Стиль і розкіш

Італійська фабрика елітних меблів ARCA заснована в 1972 році в місті Castello di Godego (Treviso). Багатовікові традиції італійських майстрів в обробці дерева, натхнення дизайнерів дозволяють створювати моделі кухонь, що поєднують в собі вишуканість елегантної класики з широкими можливостями і функціональністю сучасних технічних досягнень.

Для виготовлення кухонь використовуються елітні сорти дерева, які спеціально обробляються з метою підвищення стійкості до перепадів температури, вологості, механічних впливів. Вироби з такої деревини зберігають свою красу і міцність багато років. Значна частина робіт - столярування, воскування, полірування, обробка сусальним золотом, сріблом, патинування - виконується вручну з дотриманням рецептів стародавніх майстрів.MAJESTIC GOLD. Елітна модель кухні високого класу в еклектичному стилі нео-ренесанс XIX століття. Модель характеризується відродженням форм характерних для епохи Ренесансу: висока різьба, молдинги, золоті рами і борозенки, романський орнамент з листям і картушем.

CHAMPAGNE. Елітна модель кухні високого класу, ввібрала стиль deco італійських культурних коренів, переплетених в унікальному і дивовижному дизайні, вдалому синтезі модернізму і класицизму, стилістичним натхненням, широко відомим в архітектурі періоду початку XX століття. Ігристий дизайн, де співіснують сучасність, швидкість, день і ніч, яскраві кольори, привабливі форми, колони, що додають строгість, результат симбіозу технологічних досягнень та італійської творчості.

Салон «LeoGRANDE» пропонує висококваліфікований монтаж під контролем компанії ARCA, гарантійне та післягарантійне обслуговування.

BRUMMEL

Унікальність та інновації

BRUMMEL CUCINE є провідною італійською компанією високого рівня, яка зосереджена на створенні унікальних та виняткових виробів.

Кожна кухня фабрики є індивідуальним унікальним проектом haute couture, немає серійних моделей. Кожен проект розробляється спеціально для конкретного приміщення з урахуванням потреб і звичок людей, які будуть там жити.
 

Вміння поєднати естетику і функціональність для задоволення необхідних потреб у способі життя, використання інноваційних рішень дозволяє компанії не лише виготовляти продукцію високої якості, а й створювати нові тенденції в галузі деревообробки.

Для виготовлення кухонь використовуються найкращі сорти дерева, рідкісні мармури та дорогоцінні камені. Виробничий цикл повністю зосереджений в Італії. Виготовлення конструктивних елементів, лакування, фарбування проводиться на високотехнологічному обладнанні з надзвичайною точністю і великою майстерністю.

Флагманська серія фабрики - DIAMOND - справжня сцена для віртуозів кухні. Звивисті лінії поєднують в собі розкіш і ергономіку створюючи простір для задоволення бажань, який оточений технологічною стіною, заповненою побутовою технікою..​Поєднуючи багаторічний досвід та інноваційні технології компанія BRUMMEL створює досконалі шедеври, які проходять випробування часом і не залежать від змін моди.

Салон «LeoGRANDE» пропонує висококваліфікований монтаж під контролем компанії BRUMMEL CUCINE, гарантійне та післягарантійне обслуговування.

модель Baccarat